Choose your languageand country
germană
engleză
poloneză
OK
AABCOOLING Gemini
AABCOOLING Gemini
AABCOOLING Gemini
AABCOOLING Gemini
AABCOOLING Gemini
AABCOOLING Gemini
AABCOOLING Gemini
AABCOOLING Gemini
AABCOOLING Gemini
AABCOOLING Gemini
AABCOOLING Gemini
AABCOOLING Gemini
AABCOOLING Gemini
AABCOOLING Gemini
Produs special

AABCOOLING Gemini

  • AABCOOLING Gemini – suport de răcire pentru laptopuri de 10–17,3 inci: 2 ventilatoare (122 mm), funcționare silențioasă de la 14 dB(A), înclinare în 4 poziții, iluminare RGB. Alimentare USB, Plug and Play.
Mărime

91,43 RON

brut / 1buc.
Cel mai mic preț din 30 de zile înainte de reducere: / buc.
Preț normal: / buc.
:
Puteți cumpăra peste pct..
cu
Contactați personalul magazinului, pentru a estima timpul de pregătire a acestui produs pentru expediere.
Expediere
30 zile pentru returnare ușoară
Cumpărături sigure
După cumpărare veți primi pct..

Suport de răcire pentru laptop AABCOOLING Gemini

AABCOOLING Gemini este un suport de răcire pentru laptop echipat cu 2 ventilatoare (122 mm). Ventilatoarele aspiră aerul de dedesubt și îl direcționează spre partea inferioară a laptopului, reducând temperatura carcasei și a componentelor. Astfel, laptopul funcționează stabil chiar și la solicitări mari – la lucru și în jocuri.

Suport de răcire pentru laptop AABCOOLING Gemini – vedere de ansamblu

Caracteristici principale

  • 2 ventilatoare (122 mm) cu iluminare roșie – flux de aer de până la 65 CFM
  • Rulmenți hidraulici silențioși – nivel de zgomot de la 14 dB(A)
  • Reglare continuă a turației ventilatoarelor cu buton rotativ
  • Iluminare laterală RGB, pornită și oprită dintr-un buton
  • Port USB suplimentar pe suport – de exemplu pentru mouse sau stick USB
  • Unghi de înclinare reglabil în 4 poziții – o poziție mai confortabilă la tastare și în fața ecranului
  • Opritor frontal rabatabil, înalt de 15 mm, care împiedică alunecarea laptopului
  • Plasa metalică reține praful care altfel ar ajunge în sistemul de răcire al laptopului
  • Picioarele flexibile amortizează vibrațiile și nu zgârie biroul
Suport de răcire pentru laptop AABCOOLING Gemini – dimensiuni și diagonale de laptop compatibile

Utilizare și compatibilitate

Suportul este potrivit pentru laptopuri cu diagonala ecranului de la 10 la 17,3 inci. Funcționează Plug and Play: este alimentat la 5 V din portul USB al laptopului sau dintr-un adaptor de rețea USB și nu necesită drivere. Laptopul ridicat și înclinat îmbunătățește ergonomia: ecranul este mai sus, iar tastatura mai comodă. Praful de pe suport se îndepărtează ușor cu aer comprimat, de exemplu AABCOOLING Compressed Gas Duster.

Suport de răcire pentru laptop AABCOOLING Gemini – ventilatoare iluminate

Conectare și utilizare

  1. Reglați înălțimea dorită și așezați laptopul pe suport.
  2. Conectați cablul USB la un port USB al laptopului sau la un adaptor de rețea USB.
  3. Rotiți butonul regulatorului spre dreapta pentru a porni ventilatoarele și setați turația dorită. Butonul se află în partea din spate a suportului, lângă porturile USB.
  4. Pentru a porni sau opri iluminarea laterală RGB, țineți apăsat timp de 3 secunde butonul de lângă regulator.
Suport de răcire pentru laptop AABCOOLING Gemini – reglarea înclinării

Specificații tehnice

  • Dimensiuni (L × A × Î): 410 × 260 × 34 mm
  • Înălțime în pozițiile de înclinare: 85 / 105 / 120 / 130 mm
  • Material: ABS + plasă metalică
  • Greutate: 890 g
  • Ventilatoare: 2 × 122 × 122 × 15 mm
  • Turație: 900–1100 RPM ±10%
  • Flux de aer: 40–65 CFM
  • Nivel de zgomot: 14–24 dB(A)
  • Rulmenți: hidraulici
  • Opritor frontal (L × Î): 130 × 15 mm
  • Alimentare: 5 V DC din port USB 3.0/2.0/1.1 sau adaptor de rețea USB
  • Consum: 5 V DC / 0,5–0,8 A / 2,5–4 W ±10%
  • Transfer de date: USB 2.0, până la 480 Mb/s
  • Lungimea cablului USB: 60 cm
  • Durată de funcționare (MTBF): 20 000 h
  • Compatibilitate: laptopuri de 10–17,3 inci
Suport de răcire pentru laptop AABCOOLING Gemini – fluxul de aer al ventilatoarelor
Suport de răcire pentru laptop AABCOOLING Gemini – cu laptop

Conținutul pachetului

  • 1 × AABCOOLING Gemini
  • 1 × cablu de alimentare USB
Entitatea responsabilă pentru acest produs în UE
AAB Armanowski Spółka JawnaMai mult
ProducătorAAB Armanowski Spółka JawnaAdresa: Polskiej Organizacji Wojskowej 14Cod poștal: 98-300Orașul: WieluńȚara: PolandNumăr de telefon: +48438433303Adresa de e-mail: info@aabcooling.com
Entitatea responsabilăAAB Armanowski Spółka JawnaAdresa: Polskiej Organizacji Wojskowej 14Cod poștal: 98-300Orașul: WieluńȚara: PolandNumăr de telefon: +48438433303Adresa de e-mail: info@aabcooling.com
Simbol
5907678908001
Cod producător
5907678908001
Dimensiuni generale
410 x 260 x 34 mm (lățime x lungime x înălțime)
Dimensiuni în planuri
410 x 260 x 85~105~120~130 mm (lățime x lungime x înălțime)
Material
ABS + plasă metalică
Greutate
890 g
Transfer de date
USB 2.0 până la 480 Mbps
Versiune Plug and Play
pur și simplu conectați-l și funcționează imediat
Alimentarea cu energie electrică
5 V DC de la USB 3.0/2.0/1.1 sau adaptor de rețea USB
Consumul de energie
5V DC, 0.5A~0.8A / 2.5W~4W +/-10%
Dimensiuni ventilator
2 x : 122x122x15 mm
Viteza ventilatorului
122 mm: 900~1100 RPM +/-10%
Numărul de ventilatoare
2 x ventilatoare iluminate în roșu
Fluxul de aer
40 ~ 65 CFM
Zgomot
14 ~ 24 dB(A)
Dimensiunea opritorului frontal (suport)
130 x 15 mm (lățime. x înălțime.)
Lungimea cablului USB
60cm
Reglarea unghiului de înclinare
Da, reglarea unghiului de înclinare în patru trepte
Rulmenți
Hidraulic
Uptime
20 000 h
Caracteristici suplimentare
Iluminare laterală RGB - Buton de control On/Off
Controler manual al vitezei ventilatorului
Simbolul produsului
NCO095
Garanție 24mc
Garanție 24mc
Întrebări de la alți clienți
Pentru ce laptopuri este potrivit coolerul AABCOOLING Gemini?
Coolerul este destinat laptopurilor cu diagonala ecranului de la 10" la 17,3" și are dimensiunile 410 × 260 mm.
Câte ventilatoare are coolerul AABCOOLING Gemini și ce nivel de zgomot are?
Coolerul AABCOOLING Gemini are 2 ventilatoare de 122 mm cu iluminare roșie, precum și iluminare RGB laterală. Nivelul de zgomot este de 14–24 dB(A), iar fluxul de aer este de 40–65 CFM.
Cum se controlează ventilatoarele coolerului AABCOOLING Gemini?
Cu butonul rotativ se pornesc ventilatoarele și se reglează turația acestora (900–1100 rot./min). Iluminarea RGB laterală se pornește și se oprește ținând apăsat timp de 3 secunde un buton separat.
Cum se reglează înclinarea coolerului AABCOOLING Gemini?
Înclinarea se reglează în 4 trepte. Opritorul din față împiedică alunecarea laptopului.
Cum se conectează și se alimentează coolerul AABCOOLING Gemini?
Coolerul funcționează Plug and Play, fără drivere – se alimentează la 5 V de la portul USB al laptopului sau de la un adaptor de rețea USB. Dispune și de un port USB suplimentar, de exemplu pentru conectarea unui mouse sau a unui stick USB.
Aveți nevoie de ajutor? Aveți întrebări?Adresați o întrebar și vă vom răspunde imediat. Publicăm cele mai interesante întrebări și răspunsuri pentru a fi accesate de alții..
Întrebați despre produs
Dacă descrierea de mai sus nu este suficientă, vă rugăm să ne trimiteți întrebarea dumneavoastră privind acest produs. Vă vom răspunde cât mai curând posibil. Datele sunt prelucrate în conformitate cu politica de confidențialitate. Prin trimiterea acestuia, acceptați prevederile sale.
Scrieți o opinie
Evaluarea dvs.:
5/5
Adaugă propria fotografie a produsului:
This page uses cookie files to provide its services in accordance to Cookies Usage Policy. You can determine conditions of storing or access to cookie files in your web browser.
Close
pixel