Choose your languageand country
német
angol
lengyel
OK
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
AABCOOLING Super Silent R12
Kedvezmény Ajánlott

AABCOOLING Super Silent R12

  • AABCOOLING Super Silent R12 – csendes 120 mm-es ventilátor FDB csapággyal: 1200 ford./perc, 64,5 m³/h, 12,9 dB(A), 100 000 óra élettartam. A csomagban csavarok, rezgéscsillapító alátétek és 12 V / 9 V-os adapter.
Rozmiar

2 043,00 Ft

az ár tartalmazza az ÁFÁ-t / 1db.
Az akció előtti legalacsonyabb ár az elmúlt 30 napban: / db.
Normál ár: / db.
:
A termék vásárlása után PTS.
a
Kérjük, vegye fel a kapcsolatot az üzlet munkatársaival, a termék szállításra való előkészítésének becsült ideje érdekében.
Szállítás
30 napon belül egyszerűen visszaküldhető
Biztonságos vásárlás
A termék vásárlása után PTS.

Csendes 120 mm-es ventilátor FDB csapággyal

Az AABCOOLING Super Silent R12 egy csendes, 120 × 120 × 25 mm méretű ventilátor hét dinamikus kialakítású lapáttal, amelyek kulturált működést és jó teljesítményt biztosítanak. Állandó, 1200 ford./perc (±10%) fordulatszámon működik, és 64,5 m³/h légáramlást biztosít mindössze 12,9 dB(A) zajszint mellett.

AABCOOLING Super Silent R12 120 mm-es ventilátor – elölnézet

A csendes működésről a modern FDB (Fluid Dynamic Bearing) csapágy gondoskodik, amelynek élettartama 100 000 óra – jóval hosszabb, mint a siklócsapágyaké. A csomagban rögzítőcsavarokat, rezgéscsillapító alátéteket és 12 V / 9 V-os tápadaptert talál, amely csökkenti a fordulatszámot és a zajt.

Főbb jellemzők

  • Csendes működés – 12,9 dB(A)
  • Légáramlás – 64,5 m³/h
  • FDB csapágy – 100 000 óra élettartam
  • Modern, IC-vezérlésű motor
  • Fekete harisnyázott kábel, 3-pin csatlakozó
  • 12 V / 9 V-os adapter a csomagban – alacsonyabb fordulatszám, még csendesebb működés
  • Rögzítőcsavarok és rezgéscsillapító alátétek a csomagban
AABCOOLING Super Silent R12 kábellel, rögzítőcsavarokkal és tápadapterrel

Az FDB csapágy előnyei

A hagyományos siklócsapágyak működés közben súrlódnak és felmelegednek, ami csökkenti az élettartamukat. Az FDB csapágy jellemzői:

  • nincs súrlódás a csapágy elemei között, így hosszabb az élettartam,
  • az olaj elnyeli a rezgéseket,
  • alacsony zajszint – a zajt gyakorlatilag csak a ventilátorlapátok keltik,
  • védelem az olaj kifolyása ellen,
  • egyenletes kenés a spirális olajtöltésnek köszönhetően,
  • bevált megoldás – ilyen csapágyakat merevlemezekben is alkalmaznak.

Felhasználás

A számítógépház hűtése a meleg levegő kifelé juttatásán alapul. A tápegység ventilátora önmagában gyakran nem biztosít megfelelő hűtést, pedig magas fordulatszámon és hangosan működik. Az AABCOOLING Super Silent R12 a következő módokon használható:

  • számítógépház-ventilátorként – akár az oldalpanelen is,
  • 120 mm-es processzorhűtő ventilátoraként – a hangos ventilátor csendes cseréjeként,
  • az ATX tápegység ventilátorának csendes cseréjeként.

Szerelés és csatlakoztatás

A ventilátort négy csavarral rögzíti, ugyanúgy, mint a házakban és tápegységekben használt szabványos ventilátorokat (furattávolság: 105 × 105 mm). Így a hangos ventilátort gyorsan és egyszerűen kicserélheti egy csendesebbre.

A tápegységbe szerelt ventilátor csatlakoztatási módjai:

  • csatlakoztassa a ventilátort az alaplap 3-pin csatlakozójához, a kábelt (30 cm) pedig egy résen vezesse be a tápegységbe – a fordulatszámot ekkor a BIOS-ban ellenőrizheti,
  • vágja le vagy szedje szét a 3-pin csatlakozót, és kösse be a ventilátort közvetlenül a tápegységbe – elegendő a fekete (föld, −) és a piros (+) vezeték; a sárga vezeték a fordulatszám-jelet továbbítja, ilyenkor nincs rá szükség. A csatlakozó levágása vagy szétszedése kizárja a termék visszaküldésének lehetőségét.

Műszaki adatok

  • Méretek: 120 × 120 × 25 mm
  • Tömeg: 90 g
  • Anyag: műanyag
  • Tápellátás: 5–12 V DC / 0,03–0,07 A / 0,1–0,8 W
  • Tápcsatlakozó: 3-pin, 4-pin Molex
  • Fordulatszám: 1200 ford./perc (12 V) / 750 ford./perc (9 V adapterrel) ±10%
  • Légáramlás: 64,5 m³/h (12 V) / 40 m³/h (9 V adapterrel)
  • Zajszint: 12,9 dB(A) (12 V) / 8,8 dB(A) (9 V adapterrel)
  • Csapágy: FDB (Fluid Dynamic Bearing)
  • Rögzítőfuratok távolsága: 105 × 105 mm
  • Kábelhossz: 30 cm
  • Élettartam: 100 000 h
AABCOOLING Super Silent R12 ventilátor hátulnézetből, tápkábellel

A csomag tartalma

  • 1 × AABCOOLING Super Silent R12
  • 4 × rögzítőcsavar
  • 4 × rezgéscsillapító alátét
  • 1 × 3-pin ventilátor-tápadapter, 12 V / 9 V DC
A termékért az EU-ban felelős szervezet
AAB Armanowski Spółka JawnaTovábbi
GyártóAAB Armanowski Spółka JawnaCím: Polskiej Organizacji Wojskowej 14Postai irányítószám: 98-300Város: WieluńOrszág: PolandTelefonszám: +48438433303E-mail: info@aabcooling.com
Felelős szervezetAAB Armanowski Spółka JawnaCím: Polskiej Organizacji Wojskowej 14Postai irányítószám: 98-300Város: WieluńOrszág: PolandTelefonszám: +48438433303E-mail: info@aabcooling.com
Szimbólum
5901812990846
Termelői kód
5901812990846
Teljes méretek
120 x 120 x 25 mm
Anyag
Műanyag
Súly
90g
Tápcsatlakozó
3Pin
4Pin MOLEX
Fordulatszám
1200 fordulat/perc./perc. +/-10%
750 fordulat/perc./perc. +/- 10%
Tápegység
5 ~ 12 VDC/ 0,03A ~ 0,07A/ 0,1W ~ 0,8W
Légáramlás
64,5 m3/ h
40 m3/h
Zaj
12,9 dB(A)
8,8 dB (A)
Csapágyak
FDB (folyadékdinamikai csapágy)
Hőellenállás
0, 29 C/W
Szerelőfuratok távolsága
105 x 105mm
Kábel hossza:
30 cm
Üzemidő
100 000 h
Méret
120mm
Garancia 24mc
Garancia 24mc
A termékkel kapcsolatos korábbi kérdései
Milyen hangos az AABCOOLING Super Silent R12 ventilátor?
A ventilátor zajszintje: 12,9 dB(A) (12 V) / 8,8 dB(A) (9 V adapterrel).
Mekkora az AABCOOLING Super Silent R12 ventilátor mérete?
A ventilátor méretei: 120 × 120 × 25 mm, a rögzítőfuratok távolsága: 105 × 105 mm.
Mire szolgál az AABCOOLING Super Silent R12 ventilátorhoz mellékelt 12 V / 9 V adapter?
Az adapter csökkenti a ventilátor fordulatszámát és zaját. A zajszint: 12,9 dB(A) (12 V) / 8,8 dB(A) (9 V adapterrel).
Milyen csatlakozója van az AABCOOLING Super Silent R12 ventilátornak?
A ventilátor 3 tűs és 4 tűs Molex tápcsatlakozóval rendelkezik. A kábel hossza: 30 cm.
Milyen csapágy van az AABCOOLING Super Silent R12 ventilátorban?
A ventilátorban FDB (Fluid Dynamic Bearing) csapágy van. Élettartama: 100 000 h.
Segítségre van szüksége? Van kérdése??Tegye fel kérdését, és mi azonnal válaszolunk, a legérdekesebb kérdéseket és válaszokat közzétesszük mások számára.
Kérje ezt a terméket
Ha ez a leírás nem elegendő, kérjük, küldje el kérdését a termékkel kapcsolatban. A lehető leghamarabb válaszolunk. Az adatok feldolgozása a adatvédelmi politika. Az adatok megküldésével Ön elfogadja az adatvédelmi szabályzat rendelkezéseit.
Írja meg véleményét
Az Ön véleménye:
5/5
Saját termékfotó hozzáadása:
This page uses cookie files to provide its services in accordance to Cookies Usage Policy. You can determine conditions of storing or access to cookie files in your web browser.
Close
pixel