Choose your languageand country
német
angol
lengyel
OK
AABCOOLING Black Silent Fan 14
AABCOOLING Black Silent Fan 14
AABCOOLING Black Silent Fan 14
AABCOOLING Black Silent Fan 14
AABCOOLING Black Silent Fan 14
AABCOOLING Black Silent Fan 14
AABCOOLING Black Silent Fan 14
AABCOOLING Black Silent Fan 14
AABCOOLING Black Silent Fan 14
AABCOOLING Black Silent Fan 14
AABCOOLING Black Silent Fan 14
AABCOOLING Black Silent Fan 14
AABCOOLING Black Silent Fan 14
AABCOOLING Black Silent Fan 14
AABCOOLING Black Silent Fan 14
AABCOOLING Black Silent Fan 14
AABCOOLING Black Silent Fan 14
AABCOOLING Black Silent Fan 14
AABCOOLING Black Silent Fan 14
AABCOOLING Black Silent Fan 14
Kedvezmény Ajánlott

AABCOOLING Black Silent Fan 14

  • AABCOOLING Black Silent Fan 14 – csendes 140 mm-es ventilátor FDB csapággyal: 1000 ford./perc, 104 m³/h, 18,6 dB(A), 100 000 óra élettartam. Harisnyázott kábel, 3 tűs csatlakozó. Csavarok és szilikon alátétek a csomagban.
Teljes méretek

2 247,00 Ft

az ár tartalmazza az ÁFÁ-t / 1db.
Az akció előtti legalacsonyabb ár az elmúlt 30 napban: / db.
Normál ár: / db.
:
A termék vásárlása után PTS.
a
Kérjük, vegye fel a kapcsolatot az üzlet munkatársaival, a termék szállításra való előkészítésének becsült ideje érdekében.
Szállítás
30 napon belül egyszerűen visszaküldhető
Biztonságos vásárlás
A termék vásárlása után PTS.

Csendes 140 mm-es ventilátor FDB csapággyal

Az AABCOOLING Black Silent Fan 14 csendes és hatékony 140 mm-es számítógépes ventilátor. Állandó, 1000 ford./perc (±10%) fordulatszámmal működik, és 104 m³/h légáramot biztosít mindössze 18,6 dB(A) zajszint mellett.

A ventilátor 15 speciálisan profilozott lapáttal rendelkezik, amelyek növelik a teljesítményt (kb. 65%-kal egy hagyományos ventilátorhoz képest) és csökkentik a zajt. A modern IC-vel szerelt motor stabil működést biztosít.

AABCOOLING Black Silent Fan 14 ventilátor – elölnézet

A csendes, kiegyensúlyozott működésről az olajtöltésű FDB (Fluid Dynamic Bearing) csapágy gondoskodik, amelynek élettartama akár 100 000 óra – jóval hosszabb, mint a siklócsapágyaké. A csomag rögzítőcsavarokat és szilikon rezgéscsillapító alátéteket is tartalmaz.

Főbb jellemzők

  • 15 profilozott lapát és IC-vel szerelt motor
  • Csendes működés – 18,6 dB(A)
  • Nagy légáram – 104 m³/h
  • Olajtöltésű FDB csapágy – 100 000 óra élettartam
  • Fekete harisnyázott kábel, 3 tűs csatlakozó
  • Masszív felépítés
  • Rögzítőcsavarok és szilikon rezgéscsillapító alátétek a csomagban
AABCOOLING Black Silent Fan 14 ventilátor csavarokkal és szilikon alátétekkel

Az FDB csapágy előnyei

  • nincs súrlódás a csapágy elemei között – hosszabb élettartam,
  • az olaj csillapítja a rezgéseket,
  • a zajt gyakorlatilag csak a ventilátorlapátok keltik,
  • védelem az olajszivárgás ellen,
  • a spirális olajtöltés az egész csapágy egyenletes kenését biztosítja,
  • a merevlemezekben is alkalmazott megoldás.

Felhasználás

A számítógépház hűtése a meleg levegő kifelé juttatásán alapul. A tápegység ventilátora önmagában gyakran nem biztosít megfelelő hűtést, pedig magas fordulatszámon és hangosan működik. Az AABCOOLING Black Silent Fan 14 a következőkre használható:

  • számítógépház-ventilátorként – két ventilátorral, egyet a ház elejére, egyet a hátuljára szerelve nagyon jó légáramlást érhet el,
  • ventilátorként a processzorhűtő bordáján (140 × 140 × 25 mm méretben),

Felszerelés és csatlakoztatás

A ventilátort négy csavarral rögzítheti, ugyanúgy, mint a házakban és tápegységekben használt szabványos ventilátorokat (furattávolság 125 × 125 mm). Így a hangos ventilátort gyorsan és egyszerűen csendesebbre cserélheti.

Műszaki adatok

  • Méretek: 140 × 140 × 25 mm
  • Tömeg: 121 g
  • Anyag: műanyag
  • Tápellátás: 4–12 V DC / 0,03–0,15 A / 0,12–1,8 W
  • Csatlakozó: 3 tűs
  • Fordulatszám: 1000 ford./perc ±10%
  • Légáram: 104 m³/h
  • Zajszint: 18,6 dB(A)
  • Csapágy: FDB (Fluid Dynamic Bearing)
  • Rögzítőfuratok távolsága: 125 × 125 mm
  • Kábelhossz: 30 cm
  • Élettartam: 100 000 óra
Az AABCOOLING Black Silent Fan 14 ventilátor lapátjai és kerete közelről

A csomag tartalma

  • 1 × AABCOOLING Black Silent Fan 14
  • 4 × rögzítőcsavar
  • 4 × szilikon rezgéscsillapító alátét
A termékért az EU-ban felelős szervezet
AAB Armanowski Spółka JawnaTovábbi
GyártóAAB Armanowski Spółka JawnaCím: Polskiej Organizacji Wojskowej 14Postai irányítószám: 98-300Város: WieluńOrszág: PolandTelefonszám: +48438433303E-mail: info@aabcooling.com
Felelős szervezetAAB Armanowski Spółka JawnaCím: Polskiej Organizacji Wojskowej 14Postai irányítószám: 98-300Város: WieluńOrszág: PolandTelefonszám: +48438433303E-mail: info@aabcooling.com
Szimbólum
5901812990082
Termelői kód
5901812990082
Teljes méretek
140 x 140 x 25mm
Súly
121g
Anyag
Műanyag
Tápegység
4V-12 VDC/ 0,03A-0,15A/ 0,12W-1,8W
Tápcsatlakozó
3Pin
Fordulatszám
1000 fordulat/perc./perc. +/-10%
Légáramlás
104 m3/ h
Zaj
18,6 dB (A)
Csapágyak
FDB (folyadékdinamikai csapágy)
Hőellenállás
0, 29 C/W
Szerelőfuratok távolsága
125 x 125mm
Kábel hossza:
30 cm
Üzemidő
100 000 h
Garancia 24mc
Garancia 24mc
A termékkel kapcsolatos korábbi kérdései
Milyen hangos az AABCOOLING Black Silent Fan 14 ventilátor?
A ventilátor zajszintje: 18,6 dB(A).
Mekkora az AABCOOLING Black Silent Fan 14 ventilátor mérete?
A ventilátor méretei: 140 × 140 × 25 mm, a rögzítőfuratok távolsága: 125 × 125 mm.
Milyen csatlakozója van az AABCOOLING Black Silent Fan 14 ventilátornak?
A ventilátor 3 tűs csatlakozóval rendelkezik. A kábel hossza: 30 cm.
Milyen csapágy van az AABCOOLING Black Silent Fan 14 ventilátorban?
A ventilátorban FDB (Fluid Dynamic Bearing) csapágy van. Élettartama: 100 000 óra.
Mekkora légáramlást biztosít az AABCOOLING Black Silent Fan 14 ventilátor?
A légáramlás 104 m³/h, a fordulatszám 1000 ford./perc ±10%.
Segítségre van szüksége? Van kérdése??Tegye fel kérdését, és mi azonnal válaszolunk, a legérdekesebb kérdéseket és válaszokat közzétesszük mások számára.
Kérje ezt a terméket
Ha ez a leírás nem elegendő, kérjük, küldje el kérdését a termékkel kapcsolatban. A lehető leghamarabb válaszolunk. Az adatok feldolgozása a adatvédelmi politika. Az adatok megküldésével Ön elfogadja az adatvédelmi szabályzat rendelkezéseit.
Írja meg véleményét
Az Ön véleménye:
5/5
Saját termékfotó hozzáadása:
This page uses cookie files to provide its services in accordance to Cookies Usage Policy. You can determine conditions of storing or access to cookie files in your web browser.
Close
pixel